Powszechnie jest uważane, że pasożyty atakują tylko zwierzęta, a ludzi to nie dotyczy. Nic bardziej mylnego. Zarazić się nimi można wszędzie i zarazić się może każdy. Jednak czym są pasożyty? Jak podaje definicja, pasożytami są organizmy zwierzęce lub roślinne, które do życia i zdobywania pokarmu wykorzystują inne organizmy. Naukowcy wyróżniają kilka tysięcy odmian pasożytów wewnętrznych, czyli przebywających wewnątrz ciała człowieka. Natomiast jak twierdzi Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), tylko jedna osoba na dziesięć nie jest ich nosicielem. Głównie problem dotyczy krajów Trzeciego Świata, jednak nawet w państwach rozwiniętych co trzeci mieszkaniec jest zarażony pasożytami – zarówno dzieci jak i dorośli.

Pasożyty w organizmie – objawy i zapobieganie

Jak rozpoznać, że w organizmie znajdują się robaki bądź inne pasożyty? Nie jest to trudne. Przy ich wystąpieniu obecne są takie objawy jak: skurcze brzucha i gazy, utrata apetytu, kaszel, gorączka, wymioty, apatia i złe samopoczucie, zmęczenie, anemia, utrata włosów, zapalenie stawów. Te objawy powinny zwrócić naszą uwagę i należy jak najszybciej zacząć leczenie. Zaniedbanie choroby może prowadzić do znacznych komplikacji i rozwoju zakażenia.

Aby uniknąć zakażenia pasożytami trzeba zadbać o higienę. Przede wszystkim warto myć owoce i warzywa przed spożyciem. Oczywiście należy nie zapominać o myciu także rąk oraz przyrządów kuchennych, jak blatów, noży czy innych przyborów. Ważne jest pamiętać o prawidłowej i dokładnej obróbce spożywanego mięsa i ryb, gdyż w łatwy sposób można się zatruć surowymi produktami. Oprócz tego warto przynajmniej raz rocznie przeprowadzać profilaktyczne oczyszczanie zarówno domowników, jak i zwierząt domowych.

Bactefort – co to?

Bactefort to specjalny preparat przeciwko inwazji pasożytów i jajom robaków. Działa łagodnie we wszystkich narządach i zabija wszystkie larwy i jaja pasożytów i robaków. W ciągu kilku tygodni wątroba, żołądek i wszystkie inne narządy są wolne od pasożytów, Ty natomiast odzyskujesz dobre samopoczucie i promienny wygląd. Twój organizm jest wzmocniony i zdrowszy pl.wikipedia.org. W odróżnieniu od mocnych antybiotyków, które mogą być przepisywane przez lekarzy, Bactefort oczyszcza Twój organizm z wszelkich pasożytów i robaków w naturalny sposób.

woman in yellow shirt drinking natural parasite cleanse juice

Naturalny lek na pasożyty

To właśnie dzięki naturalnym składnikom zawartym w Bactefort preparat ten jest tak skuteczny. Ekstrakt z orzecha włoskiego niszczy pasożyty oraz bakterie w jelitach. Wyciąg z mięty hamuje stany zapalne, natomiast wyciąg z kopru włoskiego poprawia trawienie. Zioła himalajskie także się przyczyniają do skuteczności preparatu. Te zioła zabija bakterie, grzyby i wszystkie wirusy mogące wywołać choroby. Kwas askorbinowy, czyli witamina C, został dodany jako środek wiążący i regulator kwasowości, który również działa wzmacniająco, wspierając w ten sposób organizm i pomagając wypłukać z organizmu szkodliwe pasożyty. Skład ekstraktów roślinnych zawartych w preparacie wzmacnia organizm, zabija robaki i inne pasożyty oraz zapewnia ich szybkie i całkowite usunięcie.

Stosowanie Bactefort

Preparat ten jest płynnym suplementem diety. Należy rozpuścić 30 kropelek Bactefort w szklance wody i spożywać 2 razy dziennie. Proste, nie? W zależności od zaawansowania pasożytów w organizmie, dorośli powinni stosować 30-60 dniową kurację. Dzieci natomiast – 30 dniową. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na ulotce załączonej do opakowania.

                         bactefort-sklad

Opinie o preparacie

Na przeróżnych forach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat płynu Bactefort. Ludzie po użyciu produktu przez co najmniej miesiąc zauważyli poprawę ich samopoczucia, a na koniec całkowicie się pozbyli pasożytów z organizmu. Specjaliści również się wypowiadają na temat tego preparatu. Zazwyczaj są to opinie potwierdzające długotrwałą skuteczność i fakt, że produkt jest bezpieczny i nie niesie za sobą żadnych efektów ubocznych. 

Rate this post