Tylko osoby, które spotkały się z grzybicą wiedzą, jak uciążliwy jest ten problem. Swędzące stopy, złuszczanie się martwego naskórka pomiędzy palcami, a skóra na stopach wydaje się być pokryta kredowym nalotem. Ważne jest pamiętać, by reagować szybko. Można wypróbować domowe sposoby na grzybicę stóp, ale nie są one w 100% skuteczne. Natomiast na wizytę do lekarza możemy długo czekać. Co w takiej sytuacji? Warto sięgnąć po specyfiki dostępne bez recepty, a sprawdzone i skuteczne. Jednym z takich jest spray Fresh Fingers – środek przeciwgrzybiczy.

Czym jest Fresh Fingers?

Fresh Fingers jest to spray o działaniu przeciwgrzybiczym, skuteczny w leczeniu grzybicy stóp. Składniki zawarte w tym preparacie zwalczają bakterie i grzyby oraz hamują dalszy rozwój infekcji https://pl.wikipedia.org/wiki/Frutarianizm. Oprócz tego redukują nieprzyjemne objawy grzybicy, takie jak: łuszczenie, świąd, nieprzyjemny zapach czy zrogowaciały naskórek. Preparat dodatkowo chłodzi i odświeża stopy, eliminując przy tym dyskomfort, który wynika z zarażenia bakteriami.

Z grzybicą stóp zmaga się wiele osób, niezależnie od płci czy wieku. Spowodowana jest nieodpowiednią higieną, obuwiem lub ubraniem, jak też chodzeniem boso w miejscach publicznych. O złapanie choroby nie jest łatwo – zdecydowanie trudniej jest się jej pozbyć. Fresh Fingers radzi sobie z tym wyśmienicie.

womans having problem with her feet because of mycosis

Naturalny skład Fresh Fingers

Ogromną zaletą Fresh Fingers jest jego kompozycja naturalnych składników. Na pierwszym miejscu znajduje się ekstrakt z miodu.  To on zamyka gruczoły potowe hamując przy tym rozwój bakterii, które sprawiają, że wydzielany pot ma nieprzyjemny zapach https://pl.wikipedia.org/wiki/Ketoza_(metabolizm). Oprócz tego działa antyseptyczne oraz zmiękcza skórę Klimbazol to kolejny składnik sprayu. Nazwa może nie być wcześniej słyszana, ale jest to organiczny związek chemiczny o działaniu przeciwgrzybiczym, więc nie ma się czego obawiać. Hamuje on rozwój grzybów, łagodzi swędzenie stóp oraz wpływa na komórki już zaatakowane przez grzyb -blokuje rozpowszechnianie się kolejnych

 W składzie znajdziemy także witaminy B i E. Również odpowiadają za zwalczanie nieprzyjemnych objawów grzybicy.  Redukują łuszczenie skóry i ją dodatkowo zmiękczają i nawilżają.  Olejki eteryczne znajdujące się w sprayu także posiadają właściwości antybakteryjne – mają w składzie limonen. Oprócz tego wywołują pożądane uczucie chłodzenia oraz nadają przyjemny zapach.

                                                     fresh-fingers-leczenie-grzybicy-stop

 Fresh Fingers – opinie i cena

W Internecie, na różnych forach, możemy znaleźć wiele opinii o produkcie. Jedna z klientek pisze: – ,, Jakiś czas temu byłam w Turcji i jak się okazało, przywiozłam ze sobą nie tylko pamiątki, ale też grzybicę stóp https://pl.wikipedia.org/wiki/Od%C5%BCywianie. Czułam dyskomfort, nieprzyjemny zapach stóp, jak też zaczęła mi się łuszczyć skóra. Zachęcona opiniami w Internecie skusiłam się na Fresh Fingers. Nie dość, że łatwo się aplikuje, to jeszcze naprawdę przynosi efekty. Dwa tygodnie kuracji za mną, a już widzę poprawę. Już się nie mogę doczekać aż się całkowicie pozbędę grzybicy.” Takich pozytywnych opinii jest o wiele więcej.

                                                     

Produkt jest chwalony przede wszystkim ze względu na swój nieszkodliwy, a skuteczny skład oraz szybkie i efektywne działanie. Fresh Fingers jest zdecydowanie warte wypróbowania w przypadku zmagania się z grzybicą. 

Rate this post