Tylko osoby, które spotkały się z grzybicą wiedzą, jak uciążliwy jest ten problem. Swędzące stopy, złuszczanie się martwego naskórka pomiędzy palcami, a skóra na stopach wydaje się być pokryta kredowym nalotem. Ważne jest pamiętać, by reagować szybko. Można wypróbować domowe sposoby na grzybicę stóp, ale nie są one w 100% skuteczne. Natomiast na wizytę do lekarza możemy długo czekać. Co w takiej sytuacji? Warto sięgnąć po specyfiki dostępne bez recepty, a sprawdzone i skuteczne. Jednym z takich jest spray Fresh Fingers – środek przeciwgrzybiczy.

Czym jest Fresh Fingers?

Fresh Fingers jest to spray o działaniu przeciwgrzybiczym, skuteczny w leczeniu grzybicy stóp. Składniki zawarte w tym preparacie zwalczają bakterie i grzyby oraz hamują dalszy rozwój infekcji https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81upie%C5%BC. Oprócz tego redukują nieprzyjemne objawy grzybicy, takie jak: łuszczenie, świąd, nieprzyjemny zapach czy zrogowaciały naskórek. Preparat dodatkowo chłodzi i odświeża stopy, eliminując przy tym dyskomfort, który wynika z zarażenia bakteriami.

Z grzybicą stóp zmaga się wiele osób, niezależnie od płci czy wieku. Spowodowana jest nieodpowiednią higieną, obuwiem lub ubraniem, jak też chodzeniem boso w miejscach publicznych. O złapanie choroby nie jest łatwo – zdecydowanie trudniej jest się jej pozbyć. Fresh Fingers radzi sobie z tym wyśmienicie.

womans having problem with her feet because of mycosis

Naturalny skład Fresh Fingers

Ogromną zaletą Fresh Fingers jest jego kompozycja naturalnych składników. Na pierwszym miejscu znajduje się ekstrakt z miodu.  To on zamyka gruczoły potowe hamując przy tym rozwój bakterii, które sprawiają, że wydzielany pot ma nieprzyjemny zapach tobie. Oprócz tego działa antyseptyczne oraz zmiękcza skórę Klimbazol to kolejny składnik sprayu. Nazwa może nie być wcześniej słyszana, ale jest to organiczny związek chemiczny o działaniu przeciwgrzybiczym, więc nie ma się czego obawiać. Hamuje on rozwój grzybów, łagodzi swędzenie stóp oraz wpływa na komórki już zaatakowane przez grzyb -blokuje rozpowszechnianie się kolejnych

 W składzie znajdziemy także witaminy B i E. Również odpowiadają za zwalczanie nieprzyjemnych objawów grzybicy.  Redukują łuszczenie skóry i ją dodatkowo zmiękczają i nawilżają.  Olejki eteryczne znajdujące się w sprayu także posiadają właściwości antybakteryjne – mają w składzie limonen. Oprócz tego wywołują pożądane uczucie chłodzenia oraz nadają przyjemny zapach.

                                                     fresh-fingers-leczenie-grzybicy-stop

 Fresh Fingers – opinie i cena

W Internecie, na różnych forach, możemy znaleźć wiele opinii o produkcie. Jedna z klientek pisze: – ,, Jakiś czas temu byłam w Turcji i jak się okazało, przywiozłam ze sobą nie tylko pamiątki, ale też grzybicę stóp. Czułam dyskomfort, nieprzyjemny zapach stóp, jak też zaczęła mi się łuszczyć skóra. Zachęcona opiniami w Internecie skusiłam się na Fresh Fingers. Nie dość, że łatwo się aplikuje, to jeszcze naprawdę przynosi efekty. Dwa tygodnie kuracji za mną, a już widzę poprawę. Już się nie mogę doczekać aż się całkowicie pozbędę grzybicy.” Takich pozytywnych opinii jest o wiele więcej.

                                                     

Produkt jest chwalony przede wszystkim ze względu na swój nieszkodliwy, a skuteczny skład oraz szybkie i efektywne działanie. Fresh Fingers jest zdecydowanie warte wypróbowania w przypadku zmagania się z grzybicą. 

Rate this post