My Free Zoo

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Stwórz własne ZOO, wybierając z całej gromady egzotycznych zwierząt. Jednak Twoi podopieczni będą wymagać sporo uwagi. Musisz zadbać o ich odpowiednią pielęgnację i pełne brzuszki, a Twoi pupile odwdzięczą Ci się uśmiechniętymi mordkami.

W grze symulacyjnej My Free Zoo możesz adoptować ptaki, płazy, gady  i ssaki, które uatrakcyjnią zagrody w Twoim wirtualnym Zoo. Zwracaj uwagę na indywidualne potrzeby każdego zwierzaka – pingwiny lubią chłód, a goryle mogą być niebezpieczne!

Podejmuj strategiczne decyzje, aby Twoje Zoo wzniosło się na wyżyny popularności. Jako dyrektor Zoo musisz skupić się na swoich domownikach – Twoje zwierzęta będą szczęśliwy tylko wtedy, gdy ich brzuszki będą pełne, a zagrody czyste i przestronne. Im więcej zwierząt przygarniesz do swojego Zoo, tym więcej czasu zajmie Ci opieka nad Twoim ogrodem zoologicznym.

Aby zarobić pieniądze na utrzymanie swojego wesołego ZOO, będziesz pobierać pieniądze za wstęp. Im ciekawszą menażerię zgromadzisz, tym więcej gości spragnionych nowych wrażeń zawita do Twojego Zoo. Pełne zagrody zwierząt i ogrom gości sprawi, że Twoje Zoo wygra w konkurencji z innymi ogrodami botanicznymi w My Free Zoo. Pokaż, na co Cię stać. Zagraj już teraz!

Zrzuty ekranu:

myfreezoo 01 online zoo My Free Zoo

My Free Zoo Schneeleoparden My Free Zoo

ss 2 My Free Zoo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*