Mercilon

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mercilon jest środkiem antykoncepcyjnym, który zawiera dwa składniki: dezogestrel i etynyloestradiol.

 

Wykorzystywany jest często przez lekarzy ginekologów jako środek łagodzenia zespołu przedmiesiączkowego u pacjentek. Również przepisuje się go kobietom, które przybrały na wadze z powodu zażywania innych tabletek antykoncepcyjnych.

 

Jego skuteczność określa się jako bardzo zbliżoną do 100%.

 

Mercilon stosuje się od pierwszego dnia okresu do 21-szego dnia trwania cyklu, by potem przerwać branie na czas miesięcznego krwawienia.

 

Tabletki antykoncepcyjne Mercilon działają potrójnie; stopują owulację, zmieniają ścianki macicy, tak aby komórka jajowa nie mogła się zagnieździć, oraz zagęszczają śluz, żeby zapobiec przedostaniu sie nasienia dalej.

 

Przeciwskazania dotyczną kobiet ciężarnych, oraz tych karmiących piersią. Upośledzony nawet w niewielkim stopniu układ krążenia również wymaga konsultacji z lekarzem, więc radzimy podejść poważnie do wypełniania formularza zakupu.

Możliwe ewentualne skutki uboczne, to wahania nastroju, drobne krwawienia między periodami, a także nudności. Wszystkie natomiast występują sporadycznie i ustępują jak tylko organizm przyzwyczai się do syntetycznych hormonów.

 

Prosimy o uważne i dokładnie wypełnienie formularza zakupu.

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*