Forskolin – odchudzająca moc kwiatu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jeśli jesteś osobą, która marzy o prostym i szybkim sposobie na zgubienie kilku zbędnych kilogramów to dobrze trafiłeś. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci właściwości niezwykłej rośliny – Coleus Forskohlii. Bardzo często nazywana jest po prostu pochwiatką lub pokrzywą indyjską. Coleus Forskohlii to tradycyjna roślina, stosowana w ludowej medycynie Indii oraz Chin. Tamtejsi mieszkańcy wierzą, że ekstrakt z tej rośliny pozwala przywrócić organizmowi równowagę, dodać sił witalnych oraz zahamować przebiegające stany zapalne.

Forskolina – tajemnicza substancja

Naukowcy postanowili sprawdzić, co niezwykłego kryje się w Coleus Forskohlii. Okazało się, że za to niezwykłe działanie odpowiada forskolina. Co więcej, substancja ta wykazuje silne działanie odchudzające. Jak to działa? Forskolina nasila procesy spalania tłuszczu, ułatwia rozpad tkanki tłuszczowej poprzez uwalnianie kwasów tłuszczowych oraz zapobiega ich ponownej akumulacji w adipocytach (komórkach tłuszczowych).

Forskolin – remedium dla zdrowia

Oprócz forskoliny, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej to bogate źródło witamin, minerałów oraz antyoksydantów. To właśnie te ostatnie chronią nasz organizm przed nowotworami, stanami zapalnymi oraz chorobami. Dobra informacja również dla pań – przeciwutleniacze hamują procesy starzenia przebiegające w komórkach naszej skóry. Stosując Forskolin sprawisz, że Twoja skóra będzie wyglądać świeżo i młodo.

Gdzie kupić Forskolin?

Tabletki Forskolin są dostępne do kupienia w Internecie. Producent suplementu diety przewidział dla pierwszych klientów, wysoki rabat wynoszący aż 30%. Nie czekaj i zamów już dziś tabletki Forskolin.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*